#team

Zespół – poznaj naszych architektów sprzedaży internetowej.

Jesteśmy butikową agencją CRO. Pracujemy w 10 osobowym zespole, który stale się powiększa.

Pomożemy Ci zwiększyć konwersję w Twoim sklepie internetowym. Obniżymy koszt pozyskania klienta, poprawimy zwrot z wydatków na marketing i podniesiemy sprzedaż bez zwiększania wydatków na reklamę.

MISJA

Dbamy o biznes naszych klientów jak o nasz własny. Nie jesteśmy tylko posłusznym wykonawcą, ale przede wszystkim doradcą strategicznym i szczerym partnerem, który powie Ci prawdę, nawet jeśli jest brutalna.

  • Naszym nadrzędnym celem jest współtworzenie sklepów, które rzeczywiście sprzedają i są rentowne, a nie kierowanie się tylko i wyłącznie naszym krótkoterminowym zyskiem.
  • Nie naciągamy Cię na usługi, które nie będą dla Ciebie rentowne.
  • Wierzymy, że szczerość i zaangażowanie to fundamenty zdrowej współpracy i jednocześnie jedyna gwarancja na długoterminowe zyski. Zarówno Twoje, jak i nasze.

WIZJA

Często przedsiębiorcy, menedżerowie e-commerce i agencje przesadnie skupiają się na kampaniach marketingowych i zwiększaniu ruchu. Jednak na nic zdadzą się nawet najlepsze reklamy, jeśli sklep ma niski współczynnik konwersji.

  • Brak wydatków na optymalizację konwersji również generuje koszty. Każdy miesiąc bez podejmowania działań, które zamieniają więcej odwiedzających w kupujących, sprawia, że nie sprzedajesz tyle ile możesz.
  • Brak inwestycji w optymalizację sklepu to nie oszczędność, to koszt alternatywny.

Michał

Architekt relacji z klientem

CEO & Co – founder

Adrian

Architekt sprzedaży e-commerce, Specjalista CRO

CEO & Co – founder

Patryk

Specjalista CRO, Analityk

Kasia

UI&UX Designer

Martyna

Graphic Designer

Rigby Software House

Partner Technologiczny